دکوری برای امروز

[ad_1]

دکوراسیون داخلی در ایران به اندازه دیگر کشورهای پیشرفته جهان شناخته شده نیست، و از طرف دیگر اعتقاد بر این است که چیدمان کاربردی و درست کیفیت زندگی را بالا می برد، به همین دلیل انتشار این مجموعه برای علاقمندان این رشته که اخیرا تعدادشان هم در حال افزایش است ضروری به­ نظر می رسد.

 

کتاب دکوری برای امروز تالیف فلورا زریان حاصل سال­ها تلاش در زمینه دکوراسیون داخلی است که مجموعه­ ای جامع و کاربردی برای خوانندگان خود فراهم آورده ­است. نویسنده کتاب پیش از ورود به عرصه طراحی، در زمینه علوم زیستی فعالیت داشته و سالها تدریس و کار در آزمایشگاه­های علمی و تحقیقی را در کارنامه خود به­ همراه دارد. ­وی در تمام این دوران علاقه درونی خود به رشته طراحی داخلی را نیز در زمینه­ های شخصی و فردی بکار می­ برد و از انجام آنها لذت می­ برد. سال­های بعد در کشور کانادا زمینه حضور خود در مراکز آکادمیک و تحصیل در این رشته را فراهم دید و با استفاده از فرصت بدست آمده در این زمینه به تحصیل پرداخت و با موفقیت مراحل آموزش تئوری و عملی را به­ پایان رساند. سپس در شعب یکی از بهترین کمپانی­های ساخت رنگ در آمریکای شمالی بنام بنجامین مور به ­عنوان مشاور رنگ و دکور مشغول به­ کار و کسب تجربه گردید. پس از چند سال فعالیت حرفه­ ای به ایران بازگشت و از آنجا که به شرکت در فعالیت­های فرهنگی بیشترین علاقمندی را داشت شروع به همکاری با ماهنامه دکوراسیون منزل کرد و فعالیت خود را به عنوان هیئت تحریریه و گروه تخصصی به مدت شش سال ادامه داد. تالیف این کتاب همزمان با کار در این نشریه و انجام تعدادی پروژه های اجرایی مسکونی و اداری انجام شد.

 

این مجموعه با استناد به منابع موثق، و با دقت و وسواس تهیه شده تا برای گروه­های وسیعی قابل استفاده باشد. مصرف­ کنندگانی همچون صاحبان یا ساکنان فضاهای مسکونی و اداری یا تجاری می­ توانند با استفاده از آموزش­های این کتاب فضای خود را زیبا و کاربردی سازند.  همینطور علاقمندان به اشتغال در زمینه دکوراسیون داخلی می­ توانند از آموزش­های این کتاب که مبتنی بر اصول علمی و تجربه ­های عملی است استفاده­ کنند. بسیاری از این افراد دانش­ آموختگان رشته­ های معماری و طراحی در دانشگاه­ها هستند یا آموزش­های خود را در مراکز آموزشی خصوصی دیده­ اند. آنها می­ توانند با بکارگیری آموزش­های دسته بندی شده این کتاب با شناخت اصول کار و آشنایی با سبک­های رایج دنیا، شناخت و آمادگی لازم برای فعالیت حرفه­ای در این رشته را پیدا کنند. در حقیقت هدف اصلی نویسنده کتاب نیز همین بوده ­است.

 

دکوری برای امروز

 

این کتاب یا همکاری سرکار خانم فلورا زریان و خانم سپیده شاهی به صورت رایگان و برای اولین بار به مناسبت پنجمین سالگرد تاسیس پایگاه اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

 

لینک دانلود

 

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *